Krótko i na temat!

Potrzebujesz fachowców przy pracach ziemnych? Budujesz dom i trzeba zrobić fundamenty? Może podłączyć kanalizację? W firmie Prace Ziemne Rafał Napieralski – takie prace to codzienność!

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 667107555 lub przez stronę internetową www.pznapieralski.pl
Firma wykonuje fundamenty, odwodnienia i drenaże, wykopy pod instalacje prądowe, gazowe, wodne, ogrodzenia, stany zerowe i kanalizacje podposadzkowe.
www.pznapieralski.pl
telefon: 667107555
ul. Powst. Wlkp. 10 , 64-150 Wijewo
r.napieralski@wp.pl
Prace Ziemne Rafał Napieralski
#pznapieralski
#praceziemnerafałnapieralski

Dzień Dobry w Zielonej Górze

Prace Ziemne Rafał Napieralski to dokładność i umiejętność prowadzenia prac w naprawdę trudnych lokalizacjach. Gdy nie zbyt wiele miejsca poprawianie terenu staje się naprawdę trudne. Nasze maszyny i operatorzy radzą sobie w tych warunkach znakomicie. Szybko i dokładnie – to czego potrzebuje inwestor!
Nasz telefon: 667107555ul. Powst. Wlkp. 10 , 64-150 Wijewor.napieralski@wp.plwww.pznapieralski.plPrace Ziemne Rafał Napieralski#pznapieralski#praceziemnerafałnapieralski

Jak to zrobić prawidłowo?

Właśnie tak jak wykonuje to nasza firma Prace Ziemne Rafał Napieralski! Geowłóknina – odpowiednie kamienie – specjalistyczne rury z najlepszych materiałów – kolejna warstwa kamieni i znów geowłóknina oraz przykrycie ziemią.
Niektórzy robią to na skróty – jednak już w niedługim czasie okazuje się że rośliny przerastają niezabezpieczoną instalację i staje się ona bezużyteczna. Nasi fachowcy wiedzą jak to robić – Prace Ziemne Rafał Napieralski – jesteśmy godni zaufania.
Czysto, sprawnie i w wysokim standardzie.
Nawet trudne i skomplikowane prace to dla nas codzienność. Poradzimy sobie ze wszystkim!

Nasz telefon: 667107555
ul. Powst. Wlkp. 10 , 64-150 Wijewo
r.napieralski@wp.pl
www.pznapieralski.pl
Prace Ziemne Rafał Napieralski

#pznapieralski
#praceziemnerafałnapieralski